Talgupäeva partnerite pakkumised talgujuhile

Näomaskid tolmusteks talgutöödeks

Kui plaanid oma talgutel ette võtta töid, kus paratamatult tekib palju tolmu, saad appi võtta Terviseameti poolt antud näomaskid. Anna endast märku aadressil info@teemeara.ee ning kirjuta meile, mitut pakki vajad (ühes pakis on 50 maski).


Sõidutoetus töötutele

Osalemine Teeme Ära talgupäeval on hea võimalus õppida uusi oskusi ja leida kontakte uuteks väljakutseteks. Nii nagu mullu, toetab Töötukassa töötutel Teeme Ära talgutel osalemist sõidutoetusega.
Sõidutoetuse saamiseks peab Töötukassa klient registreeruma talgutele veebilehel ja võtma oma konsultandilt või printima töötukassa kodulehelt talgutöö osavõtulehe. Vajadusel aitab talgutele kirjapanekul Töötukassa konsultant.

Lisainfot toetuse kohta leiab: www.tootukassa.ee/content/toetused-ja-huvitised/soidu-ja-majutustoetusTasuta grupipostkast - BRONEERITUD!

Huvi postkastitalgute vastu on olnud väga suur ja 17. aprilli seisuga on kõik 300 grupipostkasti juba broneeritud.

Aitäh kõigile postkastitalgute huvilistele! Kui jäite praegu grupipostkasti saajate hulgast välja, kirjutage oma soovist info@omniva.ee, lisades kindlasti soovitava grupipostkasti asukoha ja vajalike lahtrite arvu. Omniva tegeleb sellega talgujärgselt.