Meediakajastused

Vooremaa: Eile algas talgute kirjapanek 16. märts

Teeme Ära talgupäeva meeskond kuulutab alanuks tänavuse talgukevade, mis kulmineerub maikuu esimesel laupäeval, 4. mail peetava üle-eestilise talgupäevaga. Koostöös Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusega on sel kevadel üks üleskutse korrastada oma kodukandis laulu- ja tantsupeo tuleteekonnale jäävaid kultuuriväärtuslikke paiku.

Loe lisaks »

Sakala: 70 talgukohta tuli kahe päevaga 15. märts

«Teeme ära!» talgupäeva meeskond kuulutas kolmapäeval alanuks tänavuse talgukevade, neljapäeva õhtuks oli kirja pandud juba rohkem kui 70 talgut.

Loe lisaks »

Postimees: Teeme ära, minu arm! Maitalgud ootavad kultuuriväärtuslikke paiku korrastama 15. märts

Tänavune üle-eestiline „Teeme ära“ talgupäev toimub 4. mail. Eesti laulu ja tantsu juubeliaasta puhul kutsuvad korraldajad inimesi üles korrastama laulu- ja tantsupeo tuleteekonnale jäävaid kultuuriväärtuslikke paiku.

Loe lisaks »

Meiemaa.ee: „Teeme ära!“ koputab uksele 14. märts

„Teeme ära!“ talgupäeva eestvedaja annab teada, et 13. märtsil algas talguteks registreerimine.

Loe lisaks »

Saarte Hääl: Teeme Ära talguralli läks taas lahti 14. märts

Teeme Ära talgupäeva meeskond kuulutas eile alanuks tänavuse talgukevade, mis kulmineerub mai esimesel laupäeval, 4. mail peetava üle-eestilise talgupäevaga.

Loe lisaks »

Reporter: Teeme Ära kutsub ühispingutusele 13. märts

Teeme Ära talgupäeva meeskond kuulutas alanuks tänavuse talgukevade. Mis peetakase 4. mail. Koostöös Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusega on sel kevadel üks üleskutse korrastada oma kodukandis laulu- ja tantsupeo tuletee-konnale jäävaid kultuuriväärtuslikke paiku.

Loe lisaks »

Pärnu Postimees: "Teeme ära" talgupäev ootab kirja panema 13. märts

"Teeme ära" talgupäeva meeskond kuulutab alanuks tänavuse talgukevade, mis kulmineerub lehekuu esimesel laupäeval, 4. mail üle-eestilise talgupäevaga.

Loe lisaks »

Lõuna-Eesti Postimees: Algab kirjapanek Teeme Ära talgupäevale 13. märts

Täna algab talgukevad ja talgute kirjapanek 4. mail peetavaks Teeme Ära talgupäevale.

Loe lisaks »

Alkeemia.ee: Täna algab talgukevad ja talgute kirjapanek 4. mail peetavaks Teeme Ära talgupäevaks 13. märts

Teeme Ära talgupäeva meeskond kuulutab alanuks tänavuse talgukevade, mis kulmineerub maikuu esimesel laupäeval, 4. mail peetava üle-eestilise talgupäevaga.

Loe lisaks »

Bioneer: Täna algab talgute kirjapanek 4. mail peetavaks Teeme Ära talgupäevaks 13. märts

Teeme Ära talgupäeva meeskond kuulutab alanuks tänavuse talgukevade, mis kulmineerub maikuu esimesel laupäeval, 4. mail peetava üle-eestilise talgupäevaga.

Loe lisaks »

Järva Teataja: Avati registreerimine "Teeme ära" talgupäevale 13. märts

"Teeme ära" talgupäeva meeskond kuulutab alanuks tänavuse talgukevade, mis kulmineerub maikuu esimesel laupäeval, 4. mail peetava üle-eestilise talgupäevaga.

Loe lisaks »